Na jakiej pozycji uplasujemy się przed rewanżami?

Aktualności

PRZEDSEZONOWE ZWYCIĘSTWO!

• autor: Roger_Reuszi, 2015-02-24 20:47

Legion 13 Radom- GKS Orzeł Wierzbica   1-6 (0-3)

Gole: Grzegorz Dziurzyński 2, Przemek Pietrasiewicz 1, Piotr Jaworski 1, Jonasz Szyszka 1, Bartosz Reuszel 1,
Asysty: Mikołaj Kliszewski 2, Piotr Jaworski 2, Przemek Pietrasiewicz 1, Jan Jaworski 1,

Opis spotkania w rozwinięciu

Od początku spotkania wszystko przebiegało pod nasze dyktando. Gdybyśmy zachowali lepszą skuteczność moglibyśmy pokusić się o prowadzenie 6 bramkami. Najpierw do bramki po ładnej indywidualnej akcji trafił Grzegorz Dziurzyński (C). Minął rajdem 3 zawodników Legionu i wykończył akcję pewnym strzałem po ziemi. Nasz napór rósł z każdą chwilą. W końcu znowu akcja środkiem boiska, ładna kombinacyjna akcja, Piotr Jaworski zagrywa piłkę piętką i znów mierzonym strzałem w sam róg bramki trafia Grzesiek (C). Kolejny gol był autorstwa Przemka Pietrasiewicza. Piękna centra z lewego skrzydła od Piotra Jaworskiego, mocnym uderzeniem głową piłka wpada do bramki po drodze obijając się jeszcze od poprzeczki. Po przerwie mimo, że mocniej zaczęli Radomianie to my podwyższyliśmy wynik spotkania. Po rajdzie na prawym skrzydle Przemek dograł piłkę do pustej bramki Jonaszowi Szyszce, a nasz napastnik bez problemu dostawił nogę i 4-0 stało się faktem. Jednakże później po niewymuszonym błędzie naszego stopera Sebastian Więczaska jeden z zawodników gospodarzy pięknym, mierzonym strzałem z dystansu trafił prosto w okienko. Ten gol dał trochę nadziei naszym rywalom, ale spokojnie utemperowaliśmy ich zapędy. Prostopadła piłka od Mikołaja do Piotrka. Ten po udanym dryblingu i minięciu bramkarza skierował piłkę z ostrego kąta do pustej bramki. 5-1 to brzmiało dobitnie, ale na tym się nie skończyło. Cały koncert strzelecki zakończył Bartosz Reuszel. W końcówce spotkania po zejściu kapitana do wolnego podszedł Piotr Jaworski. Dobre dośrodkowanie na krótki słupek i piłkę zbił Jan Jaworski (gościnnie powołany na mecz naszej drużyny z rocznika 2000) wprost pod nogi naszego stopera. Bartosz z najbliższej odległości, lewą nogą umieścił piłkę w siatce.

Naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu. Na początku widać było brak czucia dużego placu wśród naszych zawodników, ale z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej. Bez najmniejszego problemu wychodziliśmy z pod pressingu. Bardzo optymistycznie zaliczony sprawdzian, a już w sobotę kolejny sparing- Broń Radom.